Reklamos klipai

Reklamos klipų kūrimas

Reklamos klipų kūrimas — kūrybinis procesas, reikalaujantis rimto požiūrio. Vaizdo reklamos efektyvumas priklauso nuo kūrėjų profesionalumo ir tinkamai parinktos reklamos vaizdo rūšies. Tai gali būti režisūros klipo kūrimas pasitelkiant aktorius arba kokybiško vaizdo kūrimas, naudojant šiuolaikinės kompiuterinės grafikos galimybes ir animaciją.

Režisūros vaizdo klipai pasižymi tiksliai apgalvotu siužetu ir numato vaizdo klipo scenarijaus kūrimą. Pagrindinis režisūros vaizdo kūrimo momentas yra aktorių vaidyba, jų gebėjimas pateikti prekę, įkvėpti pirkėją įsigyti ją.

Kompiuterinė grafika ir animacija leidžia pasiekti žymiai didesnį efektą nuo reklamos klipo rodymo kuriant originalius spec. efektus ir suteikiant prekėms tam tikrą patrauklumą. Naudojant kompiuterinę grafiką, galima suteikti blizgesį akims arba apimtį ilgiems plaukams reklamuojant šampūną.

Reklamos klipų adaptacija

Reklamos klipų adaptacija. Jau egzistuojantį vaizdą visada galima atnaujinti ir koreguoti. Būna paprasta ir sudėtinga adaptacija, susijusi su užsienio ir nacionaliniu vaizdais. Užsienio klipų adaptacija vyksta verčiant tam tikrus kitos kalbos elementus: diktoriaus tekstą, titrus ir packshot. Paprastai adaptacijos formoms taip pat yra priskiriami vaizdo chronometravimo didinimas arba mažinimas keičiant montavimą, modifikuojant grafikos elementus, spalvų paletę, keičiant muzikos takelį. Sudėtinga adaptacijos forma reiškia pilnavertį naujo klipo, išsaugančio vaizdo originalo stilių bei idėja, filmavimą.

Reklamos klipų scenarijus

Reklamos klipų scenarijus rašo patyrę scenarijaus autoriai, nagrinėdami technines užduotis ir užsakovo užpildytą suvestinę. Scenarijus yra sukuriamas siekiant maksimaliai ryškiai pateikti prekę. Vaizdo klipų idėja – tai kūrybiškų fantazijų vaisius ir gerai apgalvotas siužetas. Avisol filmuoja vaizdo klipus tokiomis sąlygomis, kurios yra maksimaliai priartintos prie natūralios aplinkos, leidžiant tokiu būdu pasiekti geresnio efekto ir padaryti klipą tiesiog nuostabiu. Kuriant vaizdo klipus, yra naudojamos šiuolaikinės grafikos bei animacijos galimybės.

Scroll Up