Apie mus

Kai susirinko įsimylėję video kūrimo procesą profesionalai ir kuriuos vienijo nuomonę, kad video ir audio produktai turi būti kokybiški, originalūs ir nepakartojami, nuo to momento prasidėjo mūsų sėkmingos veiklos istorija.
Įmonę sudaro dizaino, režisūros, scenarijų rašymo ir kitų sričių profesionalai. Šiandien Avisol — tai šiuolaikinė studija, gaminanti bet kokio sudėtingumo video ir audio produkciją, nuo idėjos bei scenarijaus iki kompiuterinės grafikos kūrimo.

Mūsų pastangų tikslas yra suteikti klientui, ir, atitinkamai, vartotojui, kokybišką, originalų produktą, kuris būtinai duos vaisių. Jeigu Jus iš tikrųjų norite mėgautis savo produkto reklama, sulaukti pritarimo ir teigiamų emocijų iš galutinių vaizdo produkcijos vartotojų, tuomet mūsų įmonės durys atvertos Jums.

Avisol – tai ne tik specialistų grupė vaizdo kūrimo srityje, tai ir bendraminčių, įsimylėjusių savo darbą, grupė. Mes visiškai atsidėjome kūrybai ir esame pasiruošę pasidalinti su Jumis neišsemiama fantazija ir daugybe idėjų. Patikėkite, mūsų bendradarbiavimas bus tikrai vaisingas.

Scroll Up